KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Tuschlavering 13374626
nr 1337 4626
Björn Brusewitz
(f. 1948), Sverige
Tuschlavering, "Tunnel". Signerad, daterad -76. Motivet: 26x33 cm
Björn Brusewitz, född 1948, svensk målare.
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 13 juli 2020
kl 19:42:54
11/7 13:46:59
150 kr
13/7 19:22:57